Risk tasus end ära, aga rumal olen ikkagi.

Kõige riskantsema olemisega pilt foto kollektsioonist😂

Vähem kui nädal ja ongi tehtud! Nagu eelmises postituses ka mainisin, siis otsustasime eelmise nädalavahetuse Eestis veeta. See oli üks ütlemata õige otsus, sest mu sisetunne ei petnud mind ja mu supermän oli päris väsinud. Mina samamoodi. Meil mõlemal oli tegelikult mini-puhkust tarvis, lihtsalt olemiseks ning patareide laadimiseks. Viimased nädalad on olnud üsna intensiivsed ja peamiseks jututeemaks on igapäevaselt olnud kõik pulmadega seonduv. Seega otsustasime, et taas avastame ka teisi teemasid, millest omavahel rääkida😅 

Kuna meil mõlemal poiste- kui ka tüdrukuteõhtut ei toimu, siis omamoodi see nädalavahetus kompenseeris selle. Nimetusega "meie õhtud"😍 Et olemist veelgi mõnusamaks muuta broneerisin meile mõned lõõgastavad iluprotseduurid. See muideks ei olnud üldse nii lihtne ettevõtmine, kui tunduda võib. Peamiselt põhjusel, et mul puuduvad eelnevad kogemused Tallinna ilutegijatega. Pikkade otsingute tulemusena jäid lõpuks sõelale teenuste pakkujad, kes asusid kesklinna piirkonnas ja kellel oli vabu aegu pakkuda. Leidsin sellised koha nagu Massaazistaap ja Si Style ilusalong. Esimeses kohas nagu nimigi juba ütleb käisime massaazis. Mina jäin väga rahule, peika kahjuks midagi ei mäleta, sest ta jäi spordimassaazi ajal magama😂 Kes vähegi minu blogi lugenud on, teab ka seda, et mu väljavalitul on diagnoositud uneapnoe. Kuna me asusime kõrvuti ruumides, mille vaheseina moodustas kardin, siis oli mul au kuulda tema valjuhäälset nurrumist üle kogu maja😀 Super, et ta suutis end kõigest välja lülitada ja kõige sügavamas tähenduses lihtsalt olla ning puhata.  Küll aga selle tulemusena ei saanud me väga jagada oma kogemusi ning lõpptulemust😀 Kokkuvõtvalt võib siiski öelda, et jäime rahule ja teinekordki laseme end just seal mudida💕

Peale seda protseduuri oli aeg minna juuksurisse. Kui aus olla, siis ma hirmsasti põdesin seda, sest mu juuksed olid lihtsalt nii halvas seisukorras. Pole absoluutselt meeldiv avastada enne pulmi murdunud juuksed, mis kui levi otsivad antennid peas püsti on. Mõistsin taas, et blondeerimine pole lihtsalt minu teema. Ma ei oska nende eest niimodi hoolt kanda, et lõpptulemusena ei vaataks mulle peeglist vastu väike Norra troll. Tahtsin muutust, kuid polnud päris kindel, kas on just hea mõte enne pulmi ekstreemselt katsetama hakata. Nagu ikka, siis leidsin end mõttelt, et kaotada ei ole ju midagi ja lõppkokkuvõttes on need lihtsalt juuksed. Alustasin internetiavarustes kaevamistöödega, otsides soenguid ja tehnikaid, mis ehk võiksid mulle sobida. Teadvustades endale, et mitte kõike soovitut ei ole võimalik teostada ja pean valmis olema kõigeks. Valisin välja ombre juuste värvimis tehnika, mis tundus sellel hetkel olevat kui päästerõngas. Laadisin fotod telefoni ja võtsin need endaga salongi kaasa. Veronika nõustus minu mõtetega ja asus tegutsema. Sealjuures mainides, et ma jumala pärast blondeerimise juurde ei naaseks, vähemalt kindlasti mitte nii pea. Luban sellest kinni pidada! 

Olen ütlemata tänulik, et just sinna salongi juuksuri aja broneerisin, sest lõpptulemus on lihtsalt super!💖 Peale selle oli Veronika veel nii armas, et jagas oma ideid ka sobiva pulmasoengu tegemisel. Tänutunne on põhjas! Tema soovitusel soetasin endale ka Platsenta-Activ juukseampullid, mis peaksid olema abiks õhukestele, rabedatele ja habrastele juustele. Ilumaailma tooted jõuavad minuni teatava hilinemisega, aga sellest ei ole midagi. Peaasi, et üldse jõuavad! Siin on siis lõpptulemus😍Juuste teemadega jätkates, siis jagan Teiega ka oma elu suurimat lollust, mis leidis aset juukseampullide ostmisel. Olgu juba eelnevalt mainitud, et see kindlasti platseerub TOP 3 "kõige rumalamat ostu" nimekirjas. Ühesõnaga läksin siis mina Tradehouse´i ampulle otsima, kui avastasin, et leti juures seinal ripuvad ka igasugu pikkuses ja värvuses clip-in juuksepikendused. Mõtlesin oma blondi aruga, et neid võiks ju täitsa pulmasoengu tegemisel kasutada, et annavad kohevust ja lihtsalt äge proovida. Okei, ampullid näpuvahel ja muu vajalik pudi-padi samuti, astusin leti juurde ja hakkasin juuksepikenduste kohta pärima. Leidsime mulle lausa sobiva tooni ja pikkuse samuti, kui järgmine hetk asusin juba maksma. Ma ausalt ei tea mis minuga sellel hetkel seal leti juures toimus, kuid selle tulemusena unustasin ma küsida hinda. Ja järgmisel hetkel müüja lausus, et "Teie arve on 238€" (clip-in naturaaljuustest juuksepikendused olid 195€). Mu aju lihtsalt kukkus kokku ning tasusin arve. Poest väljudes alles ärkasin üles ja mõistsin, mis lollusega ma hakkama sain. Ma poleks elu sees neid rumalaid pikendusi ostnud, kui oleksin eelnevalt hinda küsinud. Esimese asjana andsin need lollakad pikendused peika kotti, palusin tal peita need nii sügavale koti põhja, kui võimalik, et ma neid jumala pärast ei näeks😅 Leevendades niimodi oma kaotusvalu (finantsiliselt) ja lollusega hakkama saamist. Kui aus olla ei ole ma neid siiani sealt koti põhjast välja võtnud. Ma lihtsalt ei suuda neid vaadata, täpsemalt paari juuksesalku 195€ väärtuses. Pulmaeelne olek ei ole ilmselgelt kõige tervislikum seisund😅 See sai nüüd veelgi enam kinnitust! 

Tulles iluprotseduuride juurde tagasi, siis selle poolega jäime väga rahule. Mõnus oli lasta end poputada ja vahelduseks lihtsalt olla, imeliste ilmade saatel. Ma ei väsi kordamast, et Eestis leidub nii palju kvaliteetseid ja professionaalseid ilutegijaid, kes teevad oma tööd suurepäraselt. See on nii ütlemata äge ja tegelikult suur õnn! Ma siiralt loodan, et siiski leian ka siinpool lahte lõpuks juuksuri, kes teeb mulle väärilise pulmasoengu ja suudab need "superhüpervägevad" clip-in´id ka juustesse paigutada😅 Otsingud on täies hoos ja praegusel hetkel ootan kahelt kodumaa tegijalt vastuseid✊ Ehk läheb õnneks! Kõige muuga peaks hetkel olema kõik korras, kui välja arvata pulmatort. Sellega tekkis väikene infosulg, mille eile saime õnneks lahendatud. Väljakutsed käivad asjaga kaasas, see on lihtsalt paramatatus. Kuid ausalt tunnistades, siis me mõlemad peikaga ootame juba pulmareisi😀😀 Oeh, ainult natukene veel! Nagu ikka, hoian Teid kursis! Praegu soovin meile kõigile imelist taasiseseisvumispäeva!

Comments