Eks tüdruksõber tegi peikale kingituse.

Antud foto on lihtsalt segaduse tekitamiseks. Emps tõi külalistele kingituseks kodumaa sefiire💖

Asudes asja kallale, siis olen oma teekonda siinses blogis jaganud 2011ndast aastast peale. Olles 22 aastane neiu, kes otsustas maailma vallutama hakata. Tegelikult ma mitte ei ole avastanud ainult maailma, vaid ka iseennast ja elu erinevaid tahke. Kogu mu teekond on baseerunud valikutel, millest mõned on olnud enam läbimõeldud, teised jälle mitte nii väga. Absoluutselt kõik valikud on toonud endaga kaasa palju rõõmu, erilisi väljakutseid ning vägevaid õppetunde. 

Ka tänasel päeval, kus paari tunni pärast sõuan abieluranda, olen teinud valiku. Valides enda elutee kaaslaseks mehe, keda kogu südamest armastan. Moodustades üheskoos ebatavalise ja omamoodi kombinatsiooni, mis täiustab teineteist. Kuna peagi muutub minu staatus "abikaasaks" ja minust saab "eks tüdruksõber", siis soovisin peikale teha kingituse, mis kasvõi vähesel määral võtab kokku põhjused, miks olen valinud välja just tema. Siinkohal soovin siiralt tänada Teelet, kes minu idee* oli valmis teostama. Suur-suur aitäh Sulle!💖 Omaltpoolt soovitan Facebookis pilk peale heita Adelheid tegemistele. Leiate imeilusaid paberkunsti lahendusi ja palju muud huvitavat💖

Samuti on täna siis see päev, kus annan karbikese tulevasele abikaasale üle. Õigemini jätan selle talle hotelli padja peale. Need ei ole lihtsalt paljad sõnad, vaid peegeldus tänutundest ning armastusest, mida igapäevaselt tunnen, kogen ja jagan. Ma tegelikult ikka aeg-ajalt kirjutan peikale kirjakesi, mis peidan tema selja- või spordikotti, jalanõude sisse, rahakoti vahele... Ka pisikesed ettevõtmised on väga erilise tähendusega💖 Ma siiralt usun, et kooselu, elutee jagamine on eriline ning aeg-ajalt on oluline seda teineteisele ikka ja jälle meelde tuletada. Loodan, et need kaardid omavad maagilist väge, mis ka raskematel päevadel toovad siiski naeratuse suule ning soojust südamesse. Pakkudes omamoodi jõudu ning motivatsiooni püsida rajal, mille koos oleme valinud. 


Dear Matti,

when we first met, I never imagined what an incredible journey we were embarking upon together. I feel so lucky to be marrying you today! Inside this box are little reminders of why I love you so much and can´t wait to call you my husband! You can read them all at once, or one a day. 

I love you forever & always your Jane. 

1. Your loyalty and genuine nature are really rare to find in people these days and I truly treasure that about you. I am so grateful to have a such an handsome man as my husband.

2. I appreciate your commitment to our love and relationship. You will always be my number one.

3. Thank you for constantly being my side and staying with me through the good and the bad. I do not think you´ll ever know just how much I cherish your loyalty.

4. Whenever I doubt myself you´re always there to lift me up and encourage me. You make me feel stronger than I´ve ever felt before.

5. You have brought so much calmness to my life. Your rational approach to things has changed me for the better, in the ways I never expected.

6. I appreciate your kindness and courage. You´re an inspiration to me.

7. I love that we do not always have to be out doing things. Sometimes we can just simply enjoy each other´s company, cuddle up and watch a great movie💖

8. You calm my nerves, you bring me tranquility, you bring me peace. Matti, you are my serenity.

9. When I am sick, you always take good care of me and stay by my side when I need you. I really love that, Matti.

10. When people ask me to describe you, I always say without a doubt, you are one of the most loving and affectionate people I know💖

11. Thank you for always listening to me and paying attention to the little things.

12. I trust you with all my heart, and I promise that you´ll always be able to trust me for the rest of our lives.

13. Our relationship has always been more than just lust and passion. It comes with a deep sense of love, care and affection. Your loyalty shines through in everything you do.

14. I love how mature you are. You are so responsible and I always feel a sense of security with you in my life. Thank you for taking care of me just when I need it.

15. I appreciate being able to share every day of my life with you, Matti.

16. Who needs yoga when you´re in their life! You´ve got this amazing vibe that makes people feel calm and relaxed the moment you enter the room.

17. You´re the first person I want to see when I wake up and the last person I want to see before I go to sleep.

18. Matti, you are one of the kindest, most thoughtful, considerate people I know. I love you so much.

19. Matti, you make me laugh and my heart smile. I thank you for that💖

20. Everything feels better with you by my side💖 Thank you for choosing me to spend your life with you!

 
Siinkohal see lugu ei lõppe, vaid tegelikult alles algab💖 Mind valdab rahu ning ootusärevus, sest täna on MEIE päev. See kauaoodatud päev, mille nimel oleme mitmeid kuid tegutsenud. Kui soovite päriselt teada saada, kas väljavalitud partner on see "õige", siis soovitan üheskoos pulma organiseerida, ilma pulmakorraldajata😅 Kui saate sellega hakkama, siis pole ilmselt takistusi, mida Te üheskoos lahendada ei suudaks! 

Tänan ikka ja jälle elu, et ta tutvustas mind minu peatse abikaasaga. Kahekesi on lihtsalt kordades kergem ja lahedam seda eluteed tallata💖 Üsna peagi saab "kodu mängimine" ametliku õnnistuse ning algamas on uus peatükk💖 Varsti jälle, kuid siis juba abielunaisena!


* Tegemist ei ole originaalse ideega. Leidsin internetiavarustest vahva ja südamliku mõtte, täiendasin seda omaltpoolt ning armas Teele teostas💕

** Fotod tulemusest on samuti Teele tehtud. Veel kord suured tänud Sulle💕

Comments