Kingitus kõige kallimale ehk "pallid" suveks läikima!Ilusat pühapäeva! 💗

Tänane postitus on inspireeritud ühest varasemast kirjutisest. Lugeda saab seda siit. Nimelt jõulude aegu suskasin peika kingikotti ka ühe Soome toote, mis siiani lööb mu lugejate seas laineid. Ikka ja jälle erinevatel kohtumistel küsitakse, et mis asi see Pallivaha on ja kuidas see töötab😀 Kuna mul endal vajalik varustus puudub, et ise seda katsetada ja proovida, siis jään isikliku arvamuse siinkohal võlgu. Küll aga saan usaldada peika kommentaare antud toote osas. Ta on rahul ja kasutab seda igapäevaselt. Toode täidab lubatud funktsioone ning hoiab varustuse pehmena. Tegemist on siis täiesti naturaalse vahaga (vegan), mis on valmistatud shea-puust (Vitellaria). Hüpoallergeenne, mis tähendab, et vaha ei tekita allergilisi reaktsioone ega ärritust. Rohkem saate lugeda Dick Johnson koduleheküljelt. Neil on peale Pallivaha veel teisigi intrigeerivaid tooteid! Seega, vaadake pakutav üle ja ehk leiate midagi huvitavat😍 Kõik tooted hoolivad meeste tervisest, mis ongi peamiseks põhjuseks, miks täna seda postitust kirjutan. Vähe on tegelikult looduslikke, naturaalseid tooteid, mis on mõeldud just meestele. Naistemaailmas pole probleemi, võta üks ja viska teist. Valik on suur ja lai. 

Keha eest hoolitsemine on oluline. Eriti intiimhügieen, millest räägitakse üsna vähe. Intiimpiirkonna eest tuleb hoolt kanda iga päev. Ja pigem kasutada tooteid, mis on säilitus- ja lõhnaainetevabad. Vältimaks nahaärritust. See käib nii naiste kui ka meeste kohta. Siin on lugemiseks ka üks hea ja lihtne artikkel "Seda peab teadma - kui tihti end altpoolt naba pesta? Küll aga ei räägita seal eraldi intiimpiirkonna kreemitamisest/vahatamisest/õlitamisest. Usun, et ma ei ole ainus, kes maadleb kuiva nahaga. Samuti mu armas elukaaslane. Siinkohal kehtivad samad tõed, kui pesemisel. Tuleb kasutada naturaalseid tooteid, mis ei sisalda mingeid lisasid. Ja kõik on okei!👌 Omaltpoolt soovin tutvustada Soome leiutist Dick Johnson Pallivaha kahele mehele. Ühesõnaga, jagan ära kaks toodet. Ilmselt mu blogi ei ole meeste seas väga populaarne lugemine😀 Seega armsad naised, on see võimalus ka Teile, hoolimaks oma silmarõõmu/armsama varustuse eest. No olgem ausad, see tegelikult mõjutab meid sama palju, kui mehi endid!😀 Selleks ei pea Sa midagi erilist tegema, kui lihtsalt jagama postituse alla ühte humoorikat/meeldejäävat seika oma elust (koos partneriga.) Loosimine toimub 22.06. Oluline on siinkohal ka mainida, et tegemist ei ole sponsoreeritud postitusega. Täitsa isiklik ettevõtmine. Soovimaks tutvustada ägedat Soome toodet ning toetada meeste tervist! Kui ma ei eksi, siis antud toodet kodumaalt (veel) ei leia. Nii siis ongi selleks korraks. Häbeneda pole siin midagi. Julget osavõttu ja õnne loosimises😍 Varsti jälle!Comments

 1. Ma mõtlesin esimese hooga,et kirjutaks midagi, aga ei tulnud meelde, elu kuidagi lapse ümber nüüd. Aga nüüd tuli küll üks naljakas asi meelde. Käisime Istanbulis reisil mehega ja enne seda olime saanud reisikirja ühelt mu töökaaslaselt, kes enda mehe ja venna ja vennanaisega käis ka seal (lendude vahel oli ööpäev ja siis käisid ringi ka). Reisikirja kirjutas mu töökaaslase mees ja seal oli üks naljakas seik, kuidas talle üks lind peale lasi :D. Kohapeal juhtus mu mehel sama asi - sai ülisuure kajakakaka (haha, mis sõna) endale selga ja seljakoti peale. Mul oli nalja nabani, et noh, sa ei pidanud siis kõike selle reisikirja järgi täpselt järgi tegema :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jeeeee Kaie, oled julge esimene!💖 Kas peika "ristimise" tulemusena tõi see enam õnne teie reisile?😀

   Delete
 2. Kui tekib küsimus,et kust alustada,siis öeldakse ikka,et alusta algusest.Ma siis nii teengi.12 mai vastu 13 -ndat pidime Tartus paari sõbrannaga minema ööklubisse XS (no see oli 20 aastat tagasi,jeerum - ma pole ometi nii vanagi ju).Juhtus nii,et kõigil tuli midagi pakilist ette,aga vot mina tundsin,et pean tollel ööl sinna minema.Elus esimest ja ka viimast korda läksin üksinda peole(ja kui ma kõlan nüüd nagu Cerli Sarv,kes samamoodi Metsatölli kontserdilt omale mehe leidis,siis olgu öeldud,et minu/meie lugu veel kestab).Pidu iseenesest polnud teab mis erilist,aga ju ma ei mäleta pidu ennast,vaid just inimesi,ehk siis ühte teatud inimest,kes tol ööl minu ellu tuli ja jäi(gi).Alkoholi ma sel ööl ei tarbinud,aga baarisaba oli nii üüratult pikk,et mitte ei taht' ma seal seista joogiste klubilistega koos seista.Nii ma siis järjekorras esimesena seisva noormehe külje alla ilmudes alustasin juttu eesmärgiga lihtsalt oma jäävesi järjekorrata kätte saada ja öhe' kaduda.Ninna lõi meeldiva parfüümi lõhn ja nii ma siis ütlesin:"Mmm,Hugo Boss!Mu lemmik lõhn!"...Oma jäävee ma sain ja klubi peale ma kuhugi kadusin.See noormees aga otsis mu üles ja kuigi selle aja peale olin kokku jooksnud ühe oma kunagise meestuttavaga,oli "Hugo Boss" väga järjekindel.Numbri ta mult sai ja peagi läksin ma oma tuttavaga edasi Krooksu ööpirukat sööma.Seistes Krooksus leti taga järjekorras,hakkas mu mobiil järsku lakkamatult helisema.Samal hetkel märkasin seda sama XS klubi kutti pubisse sisenemas ja muudkui telefoni näppimas.Mind ta ei märganud ennem,kui seisis mu kõrval ja ma talle õlale koputades küsisin,et ega ta juhuslikult mulle ei helista...Minu tuttav aga,kellega olin klubist Krooksu liikunud ütles,et tundub,et siin on miskit sündimas ja taandus taktitundeliselt.See varahommik viis "Hugo Boss" mu taksoga koju,tulles mõned tunnid hiljem tagasi sülemi roosidega.Ca 1 kuu hiljem kolisime me kokku elama ja oleme koos nüüd 20 aastat.See oli meie ehk veidi humoorikaski tutvumise lugu,mis koosnes juhuslike sündmuste kokkusattumistest (või kas need olidki nii väga juhuslikud).Mis nüüd puudutab seda loosi,siis tunnistan,et oleme viimasel aastal oma voodielu rikastanud mõne mänguasjaga,et tuua magamistuppa veidi vürtsi ja vaheldust.Meie 2 last on ka nüpd juna piisavalt suured,et põllesabast on lahti lastud ja on rohkem aega/võimalusi oma kaasat nautida.Paraku kõik see n.ö. lisavarustus on puhtalt naise jaoks.Äge oleks oma vanameest millegi sellise ja talle raudselt ootamatuga üllatada.Mõnnat jaani!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Vabandan mõne kirjavea pärast,mis telefonis trükkides läbi lipsasid.

   Delete
  2. Nii armas! Aitäh jagamast ning kirjavead pole minu jaoks mingi probleem💖 Palun võta minuga ühendust jane.peets(at)gmail.com ning saadan "Hugo Bossi´le" Pallivaha teele :)

   Delete

Post a Comment