Võitjad selgunud!


Tuletan Teile meelde, et 22.06 loosin välja kaks Dick Johnson toodet. Täpsemalt siis on kahte õnnelikku ootamas Pallivaha. Kui soovite loosist osa võtta, siis tutvuge antus postitusega siin.

Kahjuks või õnneks on tänase seisuga vaid üks julge loosis osalemas. Go Kaie!😍 Seega, tarvis on vaid ühte huvilist veel ja mure lahendatud💖 Kui juhtub, et huvilisi laekub enam, siis tuleb kasutusele vanakooli metoodika. Kõigi nimed saavad paberile kirja ning peika (neutraalne osaline/Pallivaha fänn😀) tõmbab sedelite seast välja kaks võitjat. Aus ja korrektne. Võitjad teen teatavaks 22.06! Tormijooksu ma ei eelda, aga paar julget huvilist võiks veel loosist osa võtta💖 See muudaks loosimise põnevamaks💕

 LOOSIMINE TEHTUD!👏

Täna, nagu lubatud sai, toimus loosimine!😀 Seekord oli kõik erakordselt lihtne, võitjateks on Kaie ja Anonüümne isik💖 Palun, olge nii armsad ja kirjutage mulle jane(at)gmail.com. Lisage meili oma aadress ja nimi. Panen saadetise teele peale pühasid💗Palju, palju õnne Teile! 💖Omakorda tänan Teid osa võtmast ja killukest enda elust jagamast. Nii äge on olla osaks! Olgu Teil vahvad Jaanid ja varsti jälle!

Comments