Armastus on värviline...

Osake Shoplifter näitusest Kiasmas. 

Täna on olnud üllatusterohke päev💖Regasin end eelmisel nädalal Love Yoga tundi, mis toimus Kiasmas. Tundus teistmoodi, põnev ja huvitav. Eriti arvesse võttes kohta ja teemat. Täna hommikul siis toimuski tund, mis oli täis armastust ja soojust💕Peale selle sain teada, et joogatund toimub  "Performing Love Festival" raames. Ja õpilastel (k.a. üliõpilastel) on tasuta sissepääs Kiasmas olevatele ekspositsioonidele. Jepikajee! Seega, kui joogatund lõppes ja süda oli armastusega täidetud, seadsin sammud muuseumisse. Kui aus olla, siis kõnetas mind seekord, vaid üks näitus - Shoplifter, mille loojaks on Hrafnhildur Arnardótti. 

Kirev värvidemäng annab osalejale võimaluse lõõgastuda, lihtsalt olla hetkes ning unustada igapäeva elu. Saali sisenedes valdas mind esimese tundena õndsus. Selle tekitasid suhkruvati taolised värvilised kompositsioonid. Lihtne, kuid jumalik. Samastumine toimus juba sisenemisel, sest äratundmisrõõm oli suur. Ka minu väikeses individuaalses maailmas on ohtralt värve. Kõike leidub! Heledaid, kui tumedaid toone. Neoonseid, kui pastellseid. Ja elu erinevate värvidega on ütlemata rikas ja põnev. Igal värvil on oma sõnum💕

Eriti mõnusa tunde andis värvitupsude jälgimisel padjal lebamine. Lihtsalt olemine antud hetkes, koos värvidega. Vägev tunne! Energeetiline💕Ega rohkem mul miskit lisada ei olegi...kõik on öeldud :) Õhtul on ootamas mind minu viimane reedene joogatund sellel perioodil. Tulemas on üks värviline ja armastust pakkuv tund💕Elu on inspireeriv! Varsti jälle!

Comments