Vlogi maailma tõusvad tähed 💕

Olen end ajaga püüdnud kurssi viia ka vlogi maailma võludega...nagu ikka, siis on ka seal maailmas erinevad inimesed, erinevate lugude, eesmärkide kui ka mõtetega. Igaüks leiab oma. Aga hiljuti kogemata avastasin ühe perekonna Youtube´i avarustest, kes on nii ütlemata armsad, siirad, ehedad, loovad ja humoorikad. Et soovin neid ka Teiega jagada 💕Youtube´is on neil täitsa enda kanal nimega Team Balmert. Samuti on neil olemas blogi, mille leiab siit. Küll aga on ka nende positiivses maailmas oma lugu, mida nad soovivad teistega jagada. Nimelt nende pisikene tütar Ryann sündis siia maailma südamepuudulikkusega. Täpsemalt kutsutakse seda inglise keeles a congenital heart defect (CHD).


Kuna nad seisavad oma teekonnal silmitsi erinevate väljakutsetega nii vaimselt, emotsionaalselt kui ka füüsiliselt, siis on nad omaltpoolt soovinud innustada inimesi jätkuvalt olema siiski optimistlikud. Samal ajal väärtustades väikeseid hetki. Peale selle on neil soov läbi oma tegevuste toetada enam teadlikkust, mis antud haigusega kaasneb.


Mind võlub südamest nende siirus, mis videodest läbi kumab. Nad on nii vahvalt ehedad ja tugevad vanemad, et see on nii ütlemata austusväärne. Nende loganiks on "stay upbeat," mis lühidalt tähendab, et mis iganes nende teekonnal juhtub, hoiavad nad positiivset mõtteviisi, et jätkuvalt toetada oma perekonda kui ka pisitütart tema teekonnal. Oma koduleheküljel nad on öelnud - "Me ei saa alati kontrollida, mis juhtub järgmiseks, aga me siiski saame juhtida oma mõtteviisi ja suhtumist."💖 Tõelised inspiratsiooniallikad! Ja mina isiklikult elan nende tegemistele siiralt kaasa ja kogu südamest soovin neile väga, väga palju head nende teekonnal 💖


Siiralt soovitan nende kanaliga tutvuda ja omaltpoolt nende
teekonda toetada tervitustega Eestist 💕

Comments