Mis Sa sõbrapäeval teha tahaksid?

Minu kujundlik 💖 on lopergune, aga siiski armastust täis 💖

Hei taas! :)

Loodan, et Teil on olnud imeilus päev 💖Mulle isiklikult nagu Te juba teate igasugu tähtpäevad väga meeldivad. Nii tore on erinevaid päevi tähistada ja seeläbi tavarutiinist välja astuda. Kuna minu parimaks sõbraks on siin Soomes mu väljavalitu, siis pole mingi üllatus, et seda päeva koos tähistasime. Aga kuidas? Vot see on küsimus, mis ilmselgelt paljudele huvi pakub. Ärge muretsege, ma ei ole kade jagama :) Paar päeva tagasi peika küsis minult küsimuse: "Jane, mis Sa sõbrapäeval teha tahaksid?" Mõtlesin natukene ja vastasin: "Tead, ma väga soovin maalida." Ma olen siin viimasel ajal läbi elanud huvitavaid kogemusi. Just sõna "huvitav" ongi hea kirjeldamaks neid õppetunde. Ja sellest tulenevalt tundsin, et soovin lihtsalt end väljendada, aga teistmoodi. Söömine ei ole minu jaoks mingi eriline tegevus, see on elu osa. Seega restorani minek oli juba eos välistatud. Samuti ei tundnud ma, et soovin väga kuhugi niisama välja hängima minna. Sellest tulenevalt tundus maalimine just see, mida ma vajan. Ja nii tore oli, et peika võttis idee positiivselt vastu! :) Võtsin enda vastutusele kunstitarvete soetamise. Sain sellega päris kenasti hakkama, kui välja arvata pintslid. Kuna me ei ole siin professionaalsed Picasso´d, siis mingile kallile kraamile ma panustama ei hakanud. Pikem sellisele keskpärasele või lausa odavale. Ja leidsin kõik vajaliku Tiger´ist ja Clas Ohlson´ist. Pintslitega panin ikka päris puusse, sest Tiger´is pakutav on alla igasugu arvestust. No kuidagi me hakkama siiski saime :) Aga peale kunstiteoste valmimist saatsime pintslid väärikalt prügimäele, sest taaskasutada on neid üsna võimatu.

Kõik vajalik :) Sinine ja roosa on segamisalused :)

Järgmiseks sammuks oli oluline luua keskkond, kus siis maalimistöid läbi viia. Palusin peikal töö juurest kaasa haarata vanu ajalehti, et pindasid kaitsta. Ja kuna ma lõuendile eraldi aluseid ei raatsinud osta, siis pidime loovad olema. Ja valisime välja elutoa lauad, mis sobisid suurepäraselt kunstiteoste loomiseks. Pluss siis panin meile mõlemale pepu (ilus eesti keelne sõna:)) alla pehmendused patjade näol, et kogu protsessi mugavamaks muuta :)

Meie Art Station :)

Et kuskilt alustada oli tarvis visiooni, mis meil mõlemal puudus. Nii me seal siis viis minutit lihtsalt istusime ja vaatasime tõtt valge lõuendiga. Mina isiklikult läksin välja hetke emotsioonide väljendamise peale. Peika, aga otsustas midagi konkreetset luua. Jagan Teiega ka natukene pilte protsessist :)

No vaadake, kui keskendunud ma olen :D

Tõestuseks, et ma üksinda ei pläkerdanud :D

Peika loomulikult jõudis ennem valmis, kui mina. Mina tundsin, et tuleb ikka veel oma kunstiteost lihvida. Lasin ausaltöeldes lihtsalt pintslitel toimetada, sisetunde järgi. Mõttetöö oli üsna välja lülitatud. Super mõnus! Nautides protsessi, samal ajal liikudes lõpptulemuste juurde. Ja siin on meie valminud meistriteosed 😀

Ilmselt pole keeruline ära arvata, kumb kummale kuulub :D

See siis kuulub peikale ja nimetuseks on "Caribbean."

See siis kuulub minule ja nimetuseks on "Emotsioonide mäng."

Enese arvates saime hästi hakkama ja oleme oma loovtöödega väga rahul :) Ja teate mis, ma panen need meie magamistoa seinale üles :D Peikale avaldasin selle mõtte peale lõpptulemuste esitlemist. Ütlen ausalt, et ega ta suures vaimustuses sellest ei olnud, aga elas üle :D Ja leppisime kokku, et teinekordki võtame pintslid kätte ja elame endid maalides välja. Kuid siis arendame end pisut edasi ja võtame Youtube´st kellegi kunstniku õpetuse ette, mida jäljendada. Vahva! Ja tänane hetk abstraktset kunsti luues oli ausalt imeline! Seda tõesti oligi just vaja💖 Olulisel kohal siin ei olnudki niivõrd oskused, vaid lihtsalt tahe. Kvaliteetaeg iseendaga, kui ka omavahel. Minu süda enamat ei oska soovida! 💖 Ja pean tõdema, et tänane päev on olnud minu elu parim Valentine´s Day.  Me ise loome erinevatele päevadele täpselt sellised tähendused, nagu soovime. Nii ka meie siin :)

Enne, kui tänasele postitusele lõpliku punkti panen, siis soovin südamest Teid tänada. Aitäh, et olete jätkuvalt minu blogimaailmal silma peal hoidnud ja minu tegemisi lugenud. Teid on siia enam ja enam kogunenud ja see on lihtsalt super vahva! Ja tänan südamest ka inimesi, kes on mulle kirjutanud ja sedasi tagasisidet jaganud. See tähendab mulle väga palju💖 Ühesõnaga, aitäh, et olete olemas! Ja nagu ikka - varsti jälle 💖

Comments