Ülestõusmispühad Mallorcal, aga mesinädalad?

Pruun mees ja valge naine Türgis.

Liigume aga taas rõõmsatel teemadel edasi! Kui tulla tagasi Dr. Gary Chapmani raamatu juurde "The 5 Love Languages: The Secret to Love That Lasts", siis selles on välja toodud viis peamist armastusekeelt, milleks on 1) tunnustussõnad 2) kvaliteetaeg 3) kingitused 4) teenimiskunst 5) füüsilise puudutuse keel. Meie ühiseks keeleks on kvaliteetaeg. Seega on lihtne hoida teineteise "armastuseanumat" täidetuna. Hindame väga kõrgelt koos aja veetmist, kus on teineteise/le täielik tähelepanu. Kuigi peika arvas, et minu üheks armastuse viisiks, mida temalt ootan on ka füüsiline puudutus, mis loomulikult on väga oluline. Siis tegelikult on mulle oluline kingituste saamine/tegemine, mis sümboliseerib minu jaoks hoolimist. Kes pole veel raamatut lugenud, siis soovitan seda teha! Mõnus ajaviide, mis võtab kenasti kõik vajaliku kokku :) 

Igatahes, oleme pikalt peikaga arutanud teemal, et kus oma mesinädalaid veeta. See on meie pulmade juures tegelikult kõige olulisem osa. Ja olen selle organiseerimise jätnud täielikult peika kanda, sest nii ta soovis. Mis ei tähenda seda, et me ei arutaks üheskoos erinevaid sihtkohti. Pühade aegu, kui olime kodumaal, siis peika veetis enam aega arvutis istudes. Küsisin siis, et mis ta seal kolab? Ja ta vastas, et soovib piletite hinnavõrdlust teha. Okei. Arusaadav. Läks natukene aega mööda, kui peika tuleb minu juurde ja ütleb, et "Jane, ma broneerisin meile kevadeks piletid Mallorcale." :D Mhmmm...aga mesinädalad? Ta ei väsi mind üllatamast! :) Sest arvutis veedetud aja jooksul oli ta ka majutuse leidnud ning selle asja samuti korda ajanud. Ühesõnaga, mul lihtsalt on tarvis olla õigel ajal lennujaamas ja istuda lennukile ning nautida elamust. Voilaa! :) Aga ikkagi peatusin taas küsimusel, et aga mesinädalad? Peika siis ütles, et selle asja ajame korda aasta alguses, aga vahepeal on ju ka vaja puhata. Taaskord mõistetav. Ta ei ole mul talveinimene ning kui tegin algselt ettepaneku, et jätame talvel reisimise ära (millega ta nõus oli), siis ma olin üsna kindel, et peagi hakkab ta väljapääsu otsima. Palju aega ei möödunudki, kui tulemus oli käes :D Ma ei ole kunagi Hispaanias käinud ja juba seetõttu ootan reisi väga! Mune saab ju igalpool värvida, ka Hispaanias :D


Liikudes siit edasi, siis jagan Teiega ka esialgseid mõtteid pulmareisi sihtkohtadest. Euroopa on välistatud. Soovime kaugemale...ja no kuna mul on Aasias peaaegu, et igas riigis tuttav/ad, siis sinnapoole ka enam vaatame :) Samuti hoiame silma peal Aafrika riikidel.

1. Tansaania. Seda sihtkohta meile soovitati ja sealt pole ka pikk vahemaa Madagaskarile. Et siis seigelda mõlemas riigis. Kuid hetkel tundub, et see siiski jääb valikust välja...


2. Malaisia. Mul on seal nii palju toredaid ja armsaid tuttavaid, kellega oleks super vahva taaskohtuda. Riik on nii rikkalik erinevate kultuuride ja traditsioonide osas. Ja seal on uskumatult palju avastada. Suur favoriit meie valikus!


3. Filipiinid. Võrratult kaunis saareriik, kus on imeline loodus ja külalislahked inimesed. Ja kuna peika on professionaalne sukelduja, siis on see täiuslik koht veemaailma võlude avastamiseks. Loodetavasti ka mina olen selleks ajaks selle oskuse omandanud! :) Peale selle, kui valituks osutub antud sihtkoht, siis kindlasti on soov peatuda ka Lõuna-Koreas. Tarvis on kallistusi jagada mu armsatele tuttavatele seal kandis! :)


4. Nepaal. Mul on oma teekonnal au olnud koos töötada ühe naisterahvaga, kelle kodumaaks on Nepaal. Ja see kuidas ta oma riigist rääkis oli nii köitev ja kaunis, et sellest päevast alates olen soovinud seda riiki külastada. Kahjuks antud juhul ei täida valitud sihtkoht kriteeriumi, milleks on meri/ookean. Kuid sellegipoolest on see riik huvitav ning salapärane. Avastamist jagub küllaga!


Need ongi siis hetkel neli peamist sihtkohta, mida oleme siin vaadanud. Hetke seisuga on meie huviorbiidis Filipiinid. Ma ei oskagi põhjendada, miks. Kuid kui aastaid tagasi õppisin koos filipiinidega Lõuna-Koreas, siis kuulasin imetlusega nende jutte oma kodumaast. Sellele loomulikult lisandus hulganisti pilte ja videosid, mis kõik tekitasid soovi seda riiki külastada. Muidugi sain läbi selle enam ka teada, kuidas on olukord päriselt, olles kohalik. Ja see tundus tihtipeale kurb ja nukker. Ruumi jätkus arenemiseks. Loodan, et kaheksa aastat hiljem on see riik aega kasutanud targalt! :) Aga eks näis, mis siis ikkagi lõppude lõpuks valituks osutub...Kui Teil on huvitavaid ettepanekuid kuhu reisida, siis oleme neile avatud :) Igaksjuhuks mainin, et Tai ja Bali on samuti välistatud :)

Tõmbame siis taas selleks korraks otsad kokku! Hetkel on minu "armastuseanum" ääreni armastusega täidetud ning liblikad lendavad hoogsalt ringi. Ma armastan avastada, reisida ning hetki luua. Ja see aasta pakub seda täiega! Rohkem, kui unistada oskan. Hoian Teid ikka kursis! Seega, varsti jälle💕

Comments