Sünnikuupäev ja selle mõju :)

Foto on võetud siit. (Karmic Dept Number 19)

"Tunned end ära?"- Just sellise küsimuse saatis mulle täna ema Facebookis, kui jagas minuga La Tene (www.latene.ee) artiklit Sünnikuupäev ja selle mõjutused-19. Olgu siinkohal ka mainitud, et olen paralleelselt akadeemilisele maastikule juba palju ilusaid aastaid veetnud ka alternatiivsetel väljadel. Mulle väga meeldib! AGA, püüan hoida teadlikult harmoonilist tasakaalu, sest lihtne on end sinna ära kaotada. Ka seal on oma ohud ja väljakutsed. Hinge, mõistuse ja keha tasakaal on mulle isiklikult väga olulisel kohal ja läbi aastate olles õppinud erinevaid praktilisi tehnikaid & teooriaid võib öelda, et see kõik on vaid rikastanud minu elu, k.a. isiklikku arengut mitmetel tasanditel.

Usun numbrite mõjusse, aga ei ole lasknud neil kontrollida ja juhtida oma elu. Indias olles kohtasin ühte ägedat noormeest, kes oli 10 aastat elanud oma elu vaid numbrite tähendusi lugedes. See siis hõlmas endas erinevaid märke/sõnumeid, uskumusi ja vastavat tegutsemist, otsuste vastuvõtmist. See tundus mulle põnev, kuid samas väsitav...ja ta ausalt mainis, et lõpuks on ta jõudnud punkti, kus see segab tema vaimset tervist. Ning tema soov on taas õppida "normaalselt" elama, ise juhtides oma elu. Täiesti arusaadav...sest ikka ja jälle pooldan arusaama, et ekstreemsus ükskõik mis valdkonnas pole pikas plaanis kunagi tervislik.  Igatahes, ema saadetud lugemise lugesin läbi. Kas sain midagi uut teada? Tegelikult mitte, sest eneseotsingute teekonnal õppisin end päris hästi tundma. Aga kuna selles artiklis on loetletud nii palju punkte, mis minu elu peegeldavad (ja eesti keeles), siis mõtlesin, et oleks põnev seda ka oma blogis analüüsida. Vaatame siis, kui palju on number 19 mõjutanud minu elu :) Siinkohal on vast oluline mainida (kuna Eestis on alternatiivmeetodite buum ja eneseotsingute kriis), et palun säilitage selget mõistust. Alustame siis...

Olen sündinud 19.02.1988....minu sünnikuupäeva number on siis 19. Selles kombinatsioonis on esindatud number 1, mis on arvusüsteemis esimene ja ka 9, mis on viimasel kohal. Sellel kuupäeval sündinud (Esoteerika butiik artikli põhjal) inimene on idealiseerimise vajadusega, iseseisev, sihikindel, särava iseloomuga, tugeva iseloomuga isiksus, ambitsioonikas, liikuva natuuriga, elujõuline. Siinkohal on kõik täppis! Nii täpselt on. Kuigi säraga on selline lugu, et ka minul on hetki, kus kustun ära...aga olen selline küünal, mis mingi teatud aja vältel taas põlema süttib :)

- Ülioluline on, mida teised inimesed temast mõtlevad. Siinkohal soovin natukene täpsustada. Olles noorem, siis nii see tõesti oli...inimeste arvamused puudutasid ja läksid mulle korda, aga tihtilugu need siiski väga ei muutnud minu enda nägemusi. Tänasel päeval olen punktis, kus see ei ole enam nii oluline. Tähtis on vaid väga lähedaste inimeste arvamus. Kõik muu on vaid müra minu kõrvadele...

- Ei soovi väga teiste inimeste nõu ja abi vastu võtta. Nüüd tuligi see punkt välja, mida eelnevalt mainisin. Nii on. Ma väga soovin toetada teisi hingesugulasi eksimiste rännakutel, kuid kui leian end olukorrast, kus vajan tuge, siis tihtipeale leian ka ise väljapääsu. Muutused toimusid siis, kui alustasin suhet peikaga, tema on inimene, keda kuulan ja kelle abi ka aktsepteerin. Kuigi tihtipeale ta ütleb mulle, et olen põikpäine Jane, mis kahjuks vastab tõele, kuid tasapisi arenen ka selles valdkonnas :)

- Ei salli valjusti välja öeldud kriitikat. Jah, ma hindan inimestes oskust anda tagasisidet ja tehes seda konstruktiivselt, mis on edasiviiv jõud. Kuid olles lihtsalt kriitiline, seda oskab igaüks...eriti populaarne on see kodumaal. Ja seda ma tõesti kõrgelt ei hinda.

- 19 kuupäev muudab inimese välja poole kiirgavalt tugevaks, kuid seespidiselt väga tundlikuks. Nii on ja see ei vajagi rohkem kommenteerimist. Lähedased inimesed on näinud minu hingelisi kukkumisi ja kokkuvarisemisi...kui samal ajal paljud teised näevad minus tugevat isiksust ja läbimurdjat.

- Meeletu vajadus olla iseseisev. Ilmselgelt on see peegeldunud läbi ka mu kirjutamise. See on olnud minu tugev soov. Kui ühel hetkel hakkasin mõtlema selle lause tähenduse peale ja avastasin, et tegelikult ma olengi iseseisev. Olen seda alati olnud, kuid vahel vajan teadmist, et kuskil on keegi, kes hoiab mind, kui kukun.

- Võib palju maailmas ringi rännata ja olla pidevas muutuses oma elustiiliga.  Olen seda ka ju teinud, ütleks, et vist kordades rohkem kui nii mõnigi teine. Armastan päris elu, avastada ja kogeda! Küll aga ma ei naudi pika vahemaa lende...Samas olen oma elu jooksul nii palju kolinud (siinkohal ka riigiti), et elustiil on olnud jätkuvas muutuses vastavalt vajadusele ja arengusoovidele.

- Võib-olla andekas ja edukas ükskõik millisel ametil.  Eks siin ole ikka ka erandeid, kõigega ma ikka päris hakkama ei saa...Aga siiamaani olen olnud tubli küll ametites, mida olen proovinud. Koristajast kuni õpetajani. Sinna vahepeale jääb veel palju erinevaid elukutseid, mis kõik on pakkunud väljakutseid ja rõõmu. Kui pole päris elu kogenud, kuidas ma siis seda teistele küll õpetan?


Vot nii siis ongi, pihtas põhjas! :) Ei oskakski ennast paremini kirjeldada, kui antud välja toodud punktides. Seega minu vastus emale oli, et "ehhee, nii on 👍" Siinkohal saadan tervitused emale, kes jätkusuutlikult minuga igasugu erinevaid teemasid jagab. Tore on aeg-ajalt eesti keelseid materjale lugeda ning oma sõnavara täiustada. Kas just ainult sünnikuupäev minu elu mõjutanud on, see jääb maagiliseks saladuseks. Aga mulle meeldib mõelda, et mingisugune salapärane mõjutus sel siiski on. Ei ole juhus, mil üks laps siia ilma sünnib. Musid ja kallid! Varsti jälle! :)

NB: Nii tore oleks teada, kuidas Sinu sünnikuupäev on mõjutanud Sinu elu?

Comments