Milline elamus!


Laupäeval käisime üle pika aja kinos! Muidu vaatame filme kodus ja oleme ilmselt üsna suure summa säästnud + ajakulu, sest on palju filme, millele lihtsalt ei tasu aega kulutada. Aga BOHEMIAN RHAPSODY on "must to see" film ja lõpuks on see nähtud! Eelnevalt muidugi lugesin ka kriitikute arvamusi, sest teada oli, et kõik suured sõnavõtjad saavad nüüd särada ja oma arvamust avaldada. Eesti arvamusliidiritele heitsin samuti pilgu peale, aga kuna see oli üsna copy-paste välismaa kriitikutelt, siis sama kiiresti sulgesin artikli kui selle avasin. Originaalsust palun. Üleüldiselt võib öelda, et film on super hästi vastu võetud...kriitikast hoolimata. Ja loomulikult Rami Malek teeb seal suurepärase rolli ja minu südame on ta igatahes võitnud. Olen vaadanud ka tema intervjuusid ja ta on nii sümpaatne ja armas inimene. Eriline ja siiras. 


Kuna eile oli ka isadepäev, siis tulin mõttele (ja arutades vennaga), et võiksime isale kino kinkekaardi kinkida. Mulle ikka meeldivad igasugused sündmused enam kui asjad. Ja vend oligi nii armas, et ostis kinkekaardi ja käis seda ka Raplas üle andmas. Supertrupper! Ja paps oli õnnelik. Saavad nüüd emaga koos samuti filmi üle vaadata. Ja muusikat nautida! 2h ja 20min on sisustatud nagu niuhti vägeva elamusega. Eestis on muidugi ka kinopiletid kordades odavamad kui siin. Meie maksime ühe pileti eesti 18€, mis teeb siis 36€ kaks inimest. Kallis ma ütleks, kuid seekord oli see seda väärt. Kasvõi helikvaliteeti arvesse võttes. Kodumaal on vist pileti hind alla 10€? Vahe on ikka sees...

Igatahes, kes pole veel näinud, siis kindlasti võtke aeg ja minge vaatama/kuulama! Freddie Mercury on legend/multitalent ja Queen oma täies koosseisus on bänd, mis siiani on paljude inimeste südametes. Ja nii tore on, et see film on kui kingitus nooremale generatsioonile hoidmaks jätkuvalt talente ka siinses ajajärgus. Mul on vaid kurb meel, et polnud au elada sellel ajal kui nad veel aktiivsed olid. Usun, et nende kontserdid olid enam kui vau efekti tekitavad. Tänapäeval ei leidu just palju artiste, kes suudavad isegi live´is laulda. Seega jah, ajad on muutunud...kuid võrratu on mõelda, et on olnud inimesi, kes on jätkuvalt meiega ja enda poolt jätnud jälje, mida on väga raske kustutada, kui mitte öelda, et lausa võimatu. Nii inspireeriv! Elu on kummaliselt kaunis! :)


Comments