Investeering parema une saavutamiseks :)


Pilt on illustreeriv ja tegelikult meie peres on üsna tihti vastupidi :)

Kuna unega seotud teemad on meie peres üsna aktuaalsed (ja vabandan, kui see on juba väsitav), siis otsustasin peikale kingituse/üllatuse teha. Juba aastaid on meie voodit katnud padjad, mis on aegadest, mida keegi täpselt ei mäleta. Ühel mitte nii kaunil hommikul ärkasin üles sellega, et mu kaelasooned olid väga valulikud ning pea valutas. Otsustasin, et nüüd aitab. Midagi peab muutuma. Peale selle, kuna peikal on diagnoositud uneapnoe ja ees on ootamas operatsioon (kahjuks ei ole ta meelt muutnud), siis seda enam oli tarvis need lodevad jahukotid voodist eemaldada. Olin eelnevalt lugenud kaasblogijate/vlogijate lugusid Napsie madratsitest, mis kui aus olla on jätnud mulje, et terve Eesti magab nüüd nendel madratsitel :D Aga mõtlesin siis, et vaatan üle nende patjade kollektsiooni...ja sain pettuda. Mingit valikut tegelikult ei eksisteeri ja see, mis koduleheküljel on hinnaga 39€ minus mingeid erilisi tundeid ei tekitanud. Eriti veel teadmises, et Ikeast on võimalik sarnaseid soetada. Seega jäi see plaan kiiresti sinnapaika. Võtsin appi Google´i. Kaevamiste tulemusena just suurt targemaks ei saanud, kui vaid nii palju, et hea padi maksab a´la 100€, mille koostiseks on udusuled. Jooksin üsna kiiresti kokku, sest ma tundsin, et ma üldse ei jaga sellest maailmast suurt midagi. Ja appi tuli võtta sõbra abi, kelleks loomulikult oli ema. Tema soovitas vaadata SIKSAK tooteid kui ka JOUTSEN valikut. Esimene on siis ettevõte Eestis, kes vahendab Norras valmistatud tooteid ja teine on Soome kohalik. Sellel päeval kui ma oma uuringuid teostasin avastasin, et Joutsen´il on seoses Black Friday kampaaniaga soodused, mis kehtivad kuni tänaseni. Ja kuna ma järgin põhimõtet, et täishinnaga ma midagi ei osta, siis otsustamine läks seekord väga kergelt. Täna käisingi oma kaupa välja ostmas. Ühe padja hinnaks on 115€ (mis muideks Tallinna Kaubamas on 119€) ja sain selle 69€-ga. Ja kuna meid on kaks, siis loomulikult ostsin kaks patja :) Peale selle, sain ühelt padjalt veel 10% alla, sest see oli viimane. Juhei! :) Kuigi hind on väga krõbe...ja ma pole elusees nii kalleid patju endale soetanud. Tunnen end siiski ütlemata hästi! Sain meile padjad, mille täidis koosneb 90% udusulgedest ja 10% väikestest sulgedest. Peale selle Joutsen kasutab Allergia- ja Astmaliidu poolt sertifitseeritud suletöötlemistehnikat, mis tagab väga puhta sule. Seega peaks maailma parim uni olema garanteeritud! :) Ja peale selle toetan siinset kohalikku ettevõtmist kui ka kodumaa (täpsemalt Märjamaa) töötajaid! :)


Rohkem infot siit.

Vaata ka nende Soome kodulehekülge! Link siin.

Rahast hakkas alguses loomulikult kahju, sest seda on võimalus nii paljudesse teistesse asjadesse paigutada. Kuid kui kaine mõistusega ühendust sain, siis oli kõik selge. See on hetkel oluline investeering, sest siis olen ma andnud endast tõesti maksimumi, et peikat tema teekonnal toetada :) Ja iseennast samuti! :) Veelgi enam, mul on siiras rõõm need vanad (hästi teeninud) jahukotid ära visata. Meie peres on reegel, et kui midagi uut soetame, siis samal ajal peame midagi, mida enam ei vaja ära viskama/andma. Vätimaks kogumispunktiks muutumist :) Ja mulle siiralt meeldib see printsiip!

Peale selle kirjutan ma seda postitust ka mõttega, et kui soovite Soome toodangut (mis on enamasti väga kvaliteetne), siis pigem tulge kohale ja ostke siit. Olen väga tihti avastanud seda, et Eestis on asjad kallimad, kui siin. Peale selle tasub hoida silm peal igasugustel erinevatel soodukatel siinkandis. Soomes ollakse natukene lahkemad hindade alla laskmistega, kui kodumaal. 

Mina jään ootama nüüd reedet, kui peika taas tööreisilt tagasi jõuab ja annab oma professionaalse hinnangu üllatuse osas :) Vahepeal sisustan oma aega pulmakleitide otsinguga, mis on minu elus järjekordselt täiesti uudne ettevõtmine! Selleks korraks ongi kõik ja varsti jälle! :)

NB: Eestis on Joutsen esinduspood Kaarlis pst. 1, Tallinna, 10119

Comments