Halleluuja, ma võitsin! :)"Kilpailu on päättynyt! Voittaja on Jane Peets. Onnea! Laitamme voittajalla yksityisviestin.

The competition has ended and the winner is Jane Peets! Congratulations! We will contact the winner via private message."

Olen võidulainel! Paar nädalat tagasi võitsin suuuuuure Dumle kommikarbi ja nüüd siis kaks Polar Loop 2 aktiivsusmonitori! :) Kui aus olla, siis ma ei ole suur loosides osaleja. Eriti Facebookis. Mingit erilist põhjust selleks ei olegi, kui võib-olla see, et ma ei ole soovinud oma Faceooki feedi mingiks kommertsplatvormiks kujundada, sest tavaliselt on ikka erinevates loosimistes, et jaga, tagi jne. Kuid seekord läks teisiti! Kuna tuttav andis märku, et selline loosimine toimub, siis mõtlesin, et mis seal ikka ja jagasin ka arvamust :) Minu kommentaar oli siis selline: 

"Lacking the required time to participate in sport is also a significant factor. Because of professional and family-based pressures, which appear. Long, hard working hours leaves few opportunities during the week or weekend. Therefore, I truly believe that when there is a will, there is always a way. Moreover, doing sports with a family is a great way to spend time together :)"

Ja empsi lisasin muidugi sõbrannaks:) Siis palusin lähedastel "like" visata ja kogu lugu. Hea lihtne. Ja järgmisel päeval sain sõnumi, et olen võitja kuna kogusin oma kommentaarile kõige enam meeldimisi! Palju õnne mulle! No ütlemata tore uudis ja tegi päeva kohe palju rõõmsamaks. Eriti sellepärast, et mu enda Polar Loop Crystal on kaotanud enamus kristalle ja mulle ei meeldi teda sellisena kanda. Üldse ei soovita ma seda osta kui spordikella, pigem kui aksessuaari. Mulle see omalajal kingiti, üks kunagine armas austaja arvas, et just seda mul ongi vaja! :) Ja olen siiani tänulik, sest tegelikult soovisin kingi tagastada, aga kuna kingi juures oli kiri, kus oli eraldi mainitud, et tagastamine ei sobi kuhugi ja ma olen seda igati väärt, siis nii ta mulle jäi... Aga see selleks :) Igatahes, nüüd siis võitsin endale uue kella ja emale ka! Esmaspäeval peaksin kätte saama :) Tegelikult polegi asi niivõrd asjas, kui tundes, mida võitmine minus tekitas. Ja see tunne oli päris hea! Ei saa öelda, et ma nüüd spaas saltosid viskasin ja peika rajalt maha jooksin, aga rõõm oli siiski minuga! Ma lahterdaks end vast tagasihoidlikuks võitjaks... nii on see mu elus iga võiduga olnud. Nii vähe kui neid siis olnud on. Pigem on mulle olnud eriti tähtsal kohal võit Lõuna-Koreas "Kõige innovatiisem hariduslik tegevus" auhind ja siis Eestis sain / (saime koos mu armsate õpilastega) Keskkonnakäpp 2014 tunnustuse vääriliseks "Õnnelik õppija 2014". Vot need on olnud võidud, mis on pisarad silma toonud. Unustamatud hetked! Ja töö nende taga :) Asjad on ikka teisejärgulised olnud...

Mulle ikka meeldib mõelda, et need on positiivsed märgid universumist, et "no worries Jane, you can make it!". Nädalavahetusel sai korralikult patareisid laadida ja boonusena tuli kaasa võidutunne. Imeline! Seega I am back again :) Uus nädal, uus energia ja ikka edasi! :)Comments