Nii ilus!Meil on väljakujunenud oma koht, kus olemine eksisteerib kõige kõrgemal tasemel. Meditatsioon looduses. Igas peatuspunktis, kus olen oma elus peatunud pikemat aega, olen leidnud koha, mis kõnetab ning toetab olemust. Oulus oli mul samamoodi oma "salakoht", kus tihti käisin end laadimas ja aega maha võtmas. Soome on imeline maa, sest 78% on kaetud metsaga, Eestis jääb see number kuskil 50% kanti, mis on samuti maailma mastaabis suur number. Lisaks siis muidugi on siinkandis üle 180 000 järve, vägev eksole! Olles Helsinkis, siis ei teki siin sellist suurlinna tunnet, kus on ümbritsemas vaid kivi- või klaashooned, erinevates kõrgustes. Leidub nii palju kohti, kuhu saab põgeneda ja loodusega kooskõlas olla. Samamoodi meie enda elukoht, kus hetkel paikneme...no ei ole sellist tunnet, et tegelikult asume metropolis. Imeline tunne ja väärtus omaette! :)  Olen oma avastusretkel leidnud, et minule isiklikult on suur mõju veel, tulel ja taeval (ja muidugi õhul ning loodusel üleüldiselt). Kõigil on erakordne jõud endasse "tõmmata" ja jälgimisel tunda lõpmatust. Olla osaks millestki suuremast, mida on raske sõnadesse panna... Võtke aega ja keskenduge ning tehke omad järeldused :) Antud hetkel leidsin end jälgimas taevast. See ei ole mitte kunagi samasugune. Iga päev on isemoodi ja eriline. Armsad pilvekesed mänglevad õhulises kerguses ning loovad kunsti. Imeline!
Mul on nii ütlemata hea meel, et saan jagada neid hetki oma peikaga, kes on jõudnud samamoodi järeldusele, et sellised hetked ja koosolemised on suure väärtusega. Toidab hinge ja vaimu...ja nii uskumatu kui see ka ei tundu (eriti minu puhul), siis lubab olla vaikuses ning kuulda loodust meie ümber. Isegi mina suudan olla tasa ja kuulatada ning tunnetada keskkonda, kus paiknen. Olla täielikult kohal, siin ja praegu.

Muideks, meil on ka uus hobi! Kalastamine! Selle tulemusena, oleme palju looduses seigelnud ning avastanud imekauneid kohti lähiümbruses. Oluline polegi siinkohal lõpptulemus, ehk saagi püüdmine, vaid protsess selleni. Iga kord on erinev ja vägagi paljugi seotud ilmastikuga. Samuti õnnega. Elu on ilus! Ja iga hetk on väärtuslik 💖 Tänan Elu, sest see pakub niivõrd palju! Meie asi on leida üles just see, mis kõnetab :) Nautides hetki...kooskõlas loodusega. Mõni päev on lihtsalt erilisem, kui teine!

Varsti jälle💖


Comments