Aeg iseendale ja meile :)Kallid lugejad,

lõpuks jõudsin Tartusse oma armsale Teale külla. Küll meil oli vahvad ja tegusad kaks päeva! Meie tutvumine jääb aastasse 2011, kui esindasime Eestit Jaapanis. Me oleme kaks absoluutselt erinevat isikut, kuid omal ilusal moel täiendame teineteist ja meie kohtumistel on alati maagiline mõju. Tema on rahulik, õrn ja naiselik ja mina üsna tihti täielik vastand, kellega alati juhtub midagi. Tea on nii mõndagi minu pärast läbi elanud ja väga tubli tüdruk, et on vapralt vastu pidanud! :) Alates WC ruumidest päästmisega, olles sobiva paruka otsingu tugiisik, kui oli aeg minu elus, kus kaotasin kõik oma juuksed ja lõpetades sellega, et suudan alati piinlikke olukordi tekitada. Ajades endale midagi peale peenetes söögikohtades, koperdades üsna tihti kui on vaja daamilikult kõndida või olles lihtsalt liiga otsekohene. Aeg on küll pisut mind silunud, kuid aeg Tartus näitas, et jah on siiski asju, mis nii lihtsalt ka parima tahtmise juures ei muutu ja sellega tuleb lihtsalt leppida :) Aitäh Sulle kallis Tea, et oled jätkuvalt olemas - nii heas kui halvas! :) Kohtume juba varsti taas Raplamaa metsade vahel! :)

Ehedate emotsioonidega :)
Üle väga pika aja sain taas kinos käia ning filmiks valisime "Geenius", mis räägib silmapaistvalt andekatest inimestest, kelle tavad, ideed ja tegevus on kaasaegsete tasemest märgatavalt üle. Ühiskond nimetab neid geeniusteks, kuid mõistab neid harva. Sageli peavad lähedased neid toetama. Peaosatäitjaks on algaja kirjanik Thomas Wolfe, kellest saab XX sajandi Ameerika tuntumaid romaanikirjanikke tänu toimetaja Max Perkins'le. Filmis on sisu, huumorit ning mõtteid, mis kannavad. Kaasa teevad näitlejad nagu Jude Law, Nicole Kidman ja Colin Firth. Meie soovitame!Kuna me kumbki ei olnud külastanud Tartu AHHAA Teaduskeskust, siis loomulikult oli tarvis seda teha! Olen siiani positiivselt üllatunud, sest oma põhiülesande, milleks on positiivse hoiaku kujundamine teaduse ja tehnoloogia suhtes, on nad mitmekordselt täitnud! 


Teadusteater! Väga äge! :)
Peale aktiivset teadmiste ammutamist seadsime sammud Werneri kohvikusse, mis oli minu esimeseks töökohaks Tartuks :) Oi, millised mälestused! Ja nende koogi - ja tordilett on siiani üks kaunemaid, kus otseses mõttes torditükikesed kutsuvad end sööma!Ja muidugi meie vahpealsetel käikudel tegime peatusi, et jäädvustada hetki, lobiseda elust ning jälgida eluolu kõrvalt :) 


Samale ajale jäid ka Hansapäevad, kus oli rõõm näha nii palju kodumaa toodangu esindajaid. Meil on ikka palju andekaid ja tegusaid inimesi!Ühel ilusal õhtul leidsime endale ka uue sõbra, kelleks on kuju "Eesti muusikutele"! See on loodud kõikide Eesti muusikute auks. Ja kuna me Teaga mõlemad oleme õppinud mängima flööti ja mina isegi lõpetanud muusikakooli ning tegelenud ka laulmisega. Siis pidasime sobilikuks ikka hetke jäädvustada :D


Ja siis muidugi oli tarvis end jäädvustada oma endise kooli ees, kus lõpetasin gümnaasiumi politoloogia suunal Hillar Palametsa juhendamisel. Selles koolis veetsin kolm vägevat aastat oma elust ja kohtusin nelja imelise tüdrukuga, kellega moodustasime "fantastilise viisiku". Tüdrukud, kellega me reaalselt rokkisime kogu Tartus, toetasime üksteist koolitöödes ja moodustasime väga kadestamisväärse koosluse. Nii palju mälestusi!


Nii siis oligi. Ei tormanud lihtsalt läbi, võtsin aega, et olla. See oli minu kõige suurem soov! Vahvat aega ja varsti jälle! 

Teie Jane :)
Comments