Sõbrapäev :)Kallid lugejad,

loodan, et Teil oli imeilus Sõbrapäev :) Siiralt soovin kõiki armsaid inimesi kõvasti kallistada! Ja mitte ainult sellel päeval vaid koguaeg. Aitäh, et olete minuga olnud, kes lähemal, kes kaugemal. Kuna mulle väga meeldivad igasugused tähtpäevad, siis Sõbrapäev on alati minu jaoks olnud eriline. See aasta oli minu jaoks kuidagi veel omamoodi eriline, sest ma pole kunagi nii suure tähelepanu osaliseks saanud kui sellel aastal. Ja see liigutas mind kogu südamest :) Nagu ikka on inimesi, kes peavad seda päeva kui kohustuseks ja isegi vastikuks, sest see seab mingid ootused. AGA see on ju kõik meie endi kätes, missuguse tähenduse me mingile päevale loome, kuidas me seda hindame ja kuidas me seda tähistame. Olgugi see vaid üks päev paljude seast, on ju see kui meeldetuletus, et võtta korraks aeg maha ja tänada inimesi enda ümber, kes on kallid ja armsad :) Minu liikuva eluviisi juures on mul alati olnud keeruline jagada oma tähelepanu, kuid olen proovinud anda endast parima, et olla siiski olemas. Tänan, et olete olnud kannatlikud ja siiski mind omamoodi hoidnud ja meeles pidanud :) 


Üllatused :)
Mu korterikaaslane ei ole suur sõbrapäeva fänn, kuid sain ta nii kaugele, et korraldasime enda juures "The "No it´s not a Valentine´s Day Party - Gathering". Ta kohe üldse ei olnud nõus seda mingi muu nimega nimetama :)) Kuid sellest hoolimata oli nii tore taas koguneda ja üksteise jaoks aega leida :) Soovitan Teile ka ülilahedat seltskonnamängu äppi - Heads Up! Hea tuju seltskonnas on garanteeritud :)

Ise tehtud, hästi tehtud - Zebra kook :)
Imermsa Merliniga :)
:)
Mänguhoos :)

Kätega on alati lihtsam seletada :)
Sellel päeval muidugi ei puudunud ka arutelu teemal "Mis on armastus?" See on taaskord midagi, millel igaühel meist on oma tähendus. Kuid ilus oli kuulda noormeeste sõnu, kes ütlesid, et see on tunne, kus Sa soovid jagada kõike vaid ühe inimesega, et teiste jaoks ei jätku lihtsalt nii sügavaid tundeid. See on kombinatsioon erinevatest tunnetest, mis panevad südame kiiremini käima. Ilus eksole! Ja ma südamest imetlen inimesi, kes suure uhkusega räägivad oma kaaslastest, see on tõeliselt kaunis!  Kuid kõik me olime ühel nõul, et armastus nõuab tähelepanu ning aega, sest mitte midagi siin ilmas ei eksisteeri niisama. Austus ja ausus oma kaaslase kui ka iseenda suhtes on üliolulised märksõnad. Indias olles öeldi meile, et armastada saab ainult siis, kui oskad armastada iseennast, sest sellest saab kõik alguse. Kuldsed sõnad, mille tähendus reaalselt on jõudnud minuni aastaid hiljem. Siiski soovin siiralt tänada kõiki inimesi oma teekonnal, eriti neid, kes pole enam minuga...on hetkeks peatunud, mulle midagi õpetanud ja edasi liikunud. Aitäh Teile! :)Armastusega,

Teie Jane

Comments