Paari tunni pärast lennukis...

Nüüdseks olen suutnud siis kohvrid kokku pakkida - inimkaalu peal ka ära kaaluda ja tundub, et vähemalt hetkel on kõik kontrolli all :)

Hullumeelne nädal on ületatud...kõikide toimetamiste juures pidin ka veel kolima. Kolida suutsin, kuid oma asju lahti pakkida ma paraku ei jõudnud. Pilt mis avaneb, ei ole just kõige kaunim :)

Olgu siis öeldud, et Eesti delegatsiooni moodustab 12 inimest. Kell 13.00 kohtume kõik esmakordselt lennujaamas. Oleme reisi asju ajanud peamiselt meili teel ja ka selles vallas tundub hetkel vähemalt, et kõik on nagu tehtud :) Kuid oleme ootamatusteks valmis ja reaalse pildi saame tegelikult alles siis, kui oleme kahe jalaga Tokyos. Meil on Jaapanis peale meie veel delegatsioonid esindamaks oma riiki Dominikaani vabariigist, Jaapanist, Jordaaniast, Laosist.
Kell 15.00 väljub lennuk Helsingisse ja sealt siis otse juba Tokyosse.

Nüüd siis lähen lukustan oma kohvrikesed ja hakkan liikuma, sest vaja on veel külastada Tallinna supermarketit. Turvameesteks palusin isa ja oma imearmsat venda. Kui on võimalus kohvrite vedamisel abikäsi kasutada, siis oleks patt seda mitte teha :)

Tuleb tunnistada, et hetkel puudub reisinärv kui selline...pigem muretsen, kas kõik vajalik sai kaasa,kuid see pilt on pisut hägune. Loodame vähemalt, et siiski sai!


Comments